Akademia z okazji 3 maja

30 kwietnia w naszej szkole odbyła się piękna lekcja patriotyzmu. Uczniowie pod opieką p. Barbary Kaweckiej i p. Krystyny Bartosińskiej przygotowali akademię, w której wątki związane z kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji przeplatały się z wątkami religijnymi, ponieważ 3 Maja to uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Opiekunki grupy bardzo dziękują p. Renacie Drogosz, która przygotowała swoich wychowanków, aby zaśpiewali "Witaj Majowa Jutrzenko" i kl. IV z "Pieśnią Konfederatów Barskich", p. Agacie Solarz-Rybickiej, która przygotowała dekorację oraz p. Jarosławowi Kowalczykowi, który zadbał o nagłośnienie. Szczególne podziękowanie kierujemy do gości - p. Teresy Kozłowskiej, Krystyny Wołczyk, Kasi Krzemińskiej z Koła Gospodyń Wiejskich oraz p. Kamila Lisowskiego.